projekt łazienki – wynająć architekta czy zrobić samemu?

Zastanawiałeś się już czy dasz radę samemu zaplanować zrobienie łazienki ?

 

pomiar, rysunki, ułożenie płytek, wyliczenie ilości, zrobienie rysunku dla glazurnika – żeby ułożył płytki i dekoracje tak jak chciałeś…  To nie jest proste ale przy odrobinie determinacji i solidności każdy jest w stanie zrobić to sam. No dobrze, jeśli jednak nie chcesz robić tego sam, to do kogo się zwrócić?

 

  • Sklep z łazienkami w którym zrobią dla Ciebie projekt łazienki gratis. To dobra rzecz dla tych którzy nie mają dużych wymagań ani dużego budżetu. Sprawdź które sklepy w twojej okolicy oferują płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek oraz projekty gratis. Weź ze sobą wymiary twojej łazienki a całą resztę załatwisz w sklepie.

 

  •  Pan Kaziu który maluje tapetuje układa płytki i chętnie doradzi. Nie polecam chyba że jesteś miłośnikiem improwizacji i nie zależy Ci ładnym wyglądzie twojej łazienki. Oczywiście są wyjątki i osobiście znam glazurnika który jest jednocześnie projektantem – a raczej projektanta który jest jednocześnie glazurnikiem.

 

  • Architekt wnętrz – jak go znaleźć? po pierwsze zapytaj znajomych. Po drugie wpisz w wyszukiwarkę projektowanie wnętrz. Wybierz architekta w swojej okolicy i sprawdź na jego stronie portfolio. Po pierwszej wizycie będziesz wiedział czy chcesz mu zlecić projekt łazienki.

planowanie łazienki

Jeśli masz pytanie to napisz w komentarzu, chętnie odpowiem :)

projekt łazienki – wynająć architekta czy zrobić samemu?
Tagged on:     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *