Mała łazienka i dylematy, czyli co da się tu upchnąć…

Ten projekt to było prawdziwe wyzwanie. Powierzchnia tej łazienki to aż 150cm na 150cm więc olbrzymi pokój kąpielowy 😉

Moi klienci -przemiłe małżeństwo- chciało tam pomieścić wannę, umywalkę, pralkę i oczywiście żeby było miejsce na przechowywanie a ulubione kolory inwestorów to szarości. Chciałam, żeby łazienka była delikatna a klienci wybrali aranżację na ekspozycji z płytkami w ładnej cementowej szarości, a szczególnie płytką nacinaną więc musieliśmy to wszystko połączyć.

colekcja concrete 25x60

Najważniejszą rzeczą było schowanie i zabudowanie pralki tak aby nie była ona centralnym sprzętem w łazience i aby nie rzucała się w oczy dlatego zaproponowałam tu zakup pralki o głębokości 42cm, obok wstawiłam szafkę cargo którą możemy wykorzystać do schowania środków czystości a nad pralką zamontowanie blatu i szafki do samego sufitu a jej głębokość to 25cm. Lustrzany front szafki daje efekt optycznego powiększenia pomieszczenia.

Jedyna umywalka, która tam ma racje bytu to umywalka bardzo wąska więc umywalka ROCA MERIDIAN 60×32 okazała się idealna. Do umywalki, zamiast szafki, którą tu nie mogliśmy wstawić, ponieważ pralkę nie dało by się otworzyć, zastosowaliśmy ozdobny syfon chromowy, który okazał się dodatkową dekoracją w łazience. Prostokątna wanna akrylowa z odpływem na środku to najważniejszy element tej łazienki.
Klienci zadowoleni bo otrzymali wszystko czego oczekiwali a łazienka mimo swojej mikroskopijnej wielkości wyszła ciekawie, niebanalnie a przede wszystkim użytkowo :) Realizacja w trakcie. Mam nadzieję pochwalić się zdjęciami po zakończeniu prac.

 

Co sądzicie?

Mała łazienka i dylematy, czyli co da się tu upchnąć…

One thought on “Mała łazienka i dylematy, czyli co da się tu upchnąć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *